

Met de Remeha Calenta Ace 28C CW4 + eTwist thermostaat realiseer je optimale verduurzaming én hoog wooncomfort. De cv-ketel beschikt namelijk over een slimme sensor die zorgt dat je altijd overal in huis volop kunt genieten van warm water. Wachten met douchen tot ze in de keuken klaar zijn met warm water tappen is dus verleden tijd.
Verder kun je de ketel ook automatisch de waterdruk laten regelen, zodat je hier zelf geen omkijken meer naar hebt. Het toestel vult dan automatisch bij. Een semi-automatische instelling is ook mogelijk, mocht je liever eerst zelf akkoord willen geven op de bijvulling.
Het mooie aan deze ketel is dat je hem gemakkelijk kunt combineren met een zonneboiler of hybride warmtepomp. Met dit toestel ben je dus helemaal klaar voor een toekomst vol duurzaamheid. Daarbij kun je de ketel kiezen in solo opstelling, maar ook als combiketel.
Er wordt ook een eTwist thermostaat meegeleverd met deze ketel. Deze slimme thermostaat zorgt ervoor dat je eenvoudig én op afstand de temperatuur van je ketel kunt aanpassen. Zo kun je zorgen voor een warme thuiskomst, maar ook de temperatuur verlagen mocht je onverwachts langer weg zijn. De eTwist werkt met wifi, maar ook zonder.
Remeha hecht veel waarde aan jouw wooncomfort. Daarom ontwikkelen ze graag innovatieve oplossingen die hieraan bijdragen. En dat niet alleen, het merk vindt duurzaamheid natuurlijk ook enorm belangrijk. Remeha biedt dus ook hoge energiezuinigheid. Zo hoopt de organisatie je te voorzien van een warmteoplossing waarvan je écht het verschil merkt.
Praktische items nodig voor jouw Remeha Calenta Ace 28C CW4 + eTwist thermostaat? Daar kunnen wij je bij helpen! Neem dus gerust een kijkje bij onze accessoires, waar je verschillende mogelijkheden vindt waarop je het gebruik van je nieuwe ketel makkelijker, comfortabeler en beter kunt maken.
Jouw comfort is wat wij belangrijk vinden. Het idee dat jij er op een koude winterdag zorgeloos warm bij kunt zitten, brengt bij ons een glimlach op het gezicht. Daarom kun je op ons rekenen voor service die ervoor zorgt dat je op optimale warmte kunt rekenen. Meer weten? Bekijk over ons en onderhoud & service.
De Remeha Calenta Ace 28C CW4 + eTwist thermostaat sluit natuurlijk niet naadloos aan op iedere woning. Heb je het idee dat dit ook voor jou geldt? Dan is het verstandig om nog even door te kijken. Dit kun je gemakkelijk doen door gebruik te maken van onze keuzehulp. Die legt je namelijk precies uit wat je moet weten om meteen jouw ideale match te vinden.
Meer lezen over cv-ketels? Bekijk dan onze kennisbank. Die is namelijk gevuld met artikelen over dit verwarmingssysteem. En wil je iets weten wat er nog niet tussen staat? Laat het ons weten, dan schrijven we er snel over!
| EAN | 8713809288259 |
|---|---|
| SKU | 7649967 |
| Energielabel | A |
| Warmwaterklasse | CW4 |
| Garantie ketel | 2 jaar |
| Garantie warmtewisselaar | 10 jaar |
| Tapcapaciteit bij 60 °C (ltr/min) | 11 |
| Tapcapaciteit bij 40 °C (ltr/min) | 14.5 |
| Warmtewisselaar | Aluminium |
| Serie | Calenta Ace |
| Afmetingen (h x b x d) | 69 x 45 x 45 cm |
| CV aansluiting | 22mm |
| Capaciteit | 25 t/m 29 kW |
| OpenTherm | Ja |
| Capaciteit CV filter | – |