

De Remeha Avanta Ace 28C CW4 is de opvolger van het zeer succesvolle Avanta model. Deze betrouwbare cv-ketel is niet alleen super betrouwbaar, hij behaalt ook nog eens ongekende rendementen. De ketel is energiezuinig, biedt veel comfort en zorgt ervoor dat je ruimschoots van warmte en warm water kunt genieten.
Verder beschikt de Avanta Ace over verschillende slimme technieken die jou klaarstomen voor de toekomst. Zo kun je het toestel eenvoudig koppelen aan een zonneboiler of hybride warmtepomp, en is het mogelijk om 20% bijmenging met waterstof te realiseren.
Het compacte model werk je eenvoudig ergens weg en ook het bedieningspaneel is erg fijn in gebruik. Je kunt op deze manier namelijk alles rondom je comfort gemakkelijk regelen.
Remeha gelooft dat iets kleins kan uitgroeien tot grote en wereldwijde veranderingen. Daarom blijft het merk continu innoveren om te kijken op welke manieren we het beste kunnen verduurzamen. En de organisatie is van mening dat we alleen samen het verschil kunnen maken. Reken dus op Remeha voor oplossingen die écht een duurzame toekomst realiseren.
Om je nieuwe Remeha Avanta Ace 28C CW4 optimaal te laten werken, kun je er nog wat handige tools aan toevoegen. Accessoires zorgen tenslotte voor gemak en comfort. Nieuwsgierig welke items wij allemaal in ons assortiment beschikbaar hebben? Neem dan een kijkje bij onze accessoires en ontdek hoe jij het maximale uit jouw cv-ketel kunt halen.
Op zoek naar een partij die écht doet wat die belooft? Wij staan graag voor je klaar met onze uitstekende service. Jouw comfort staat bij ons namelijk centraal, en daarom kun je op ons rekenen voor dienstverlening van advies tot onderhoud. Meer weten over CV Dump en hoe we jou van dienst kunnen zijn? Bekijk over ons en onderhoud & service.
Het kan zijn dat de Remeha Avanta Ace 28C CW4 niet helemaal aansluit op jouw wensen en behoeften. Dat is helemaal niet erg, want dan zijn er talloze alternatieven die veel beter bij je passen. Vind je het moeilijk om de zoektocht voort te zetten? Start dan bij onze keuzehulp. Die helpt je namelijk helemaal op weg naar het vinden van de perfecte ketel!
Wil je meer lezen over cv-ketels? Neem dan gerust eens een kijkje op onze kennisbank. Daar delen we namelijk onze kennis en ervaring met deze verwarmingssystemen in de vorm van waardevolle artikelen. En mocht je daarnaast nog vragen hebben, kun je natuurlijk gewoon contact opnemen met één van onze experts.
| EAN | 8713809340353 |
|---|---|
| SKU | 7768361 |
| Energielabel | A |
| Warmwaterklasse | CW4 |
| Garantie ketel | 2 jaar |
| Garantie warmtewisselaar | 10 jaar |
| Tapcapaciteit bij 60 °C (ltr/min) | 8 |
| Tapcapaciteit bij 40 °C (ltr/min) | 13.4 |
| Warmtewisselaar | RVS |
| Serie | Avanta Ace |
| Afmetingen (h x b x d) | 70 x 39.5 x 28.5 cm |
| CV aansluiting | 22mm |
| Capaciteit | 25 t/m 29 kW |
| OpenTherm | Ja |
| Capaciteit CV filter | – |