

De Nefit Bosch Compress 3400i 8kW Hybride warmtepomp is een uitstekende manier om je woning te verduurzamen. Je koppelt hem namelijk gewoon aan je huidige cv-ketel, wat het een super toegankelijke optie maakt.
De hybride warmtepomp zorgt hoofdzakelijk voor het verwarmen van je woning, terwijl de cv-ketel blijft zorgen voor warm tapwater. Dit zorgt ervoor dat je enorm bespaart op gas. Daarbij kiest de warmtepomp ook automatisch de voordeligste momenten uit om te verwarmen. Met deze warmtepomp ben je dus goedkoper én duurzamer uit.
De werking van zowel de binnen- als buitenunit is fluisterstil en beide units zijn flexibel qua plaatsing. Verder is het ook mogelijk om je toestel te bedienen via je smartphone. Handig als je iets wil regelen op afstand!
Benieuwd hoe je écht alles uit je nieuwe warmtepomp kunt halen? Check dan ook onze accessoires.
Nefit Bosch streeft altijd naar hoge kwaliteit. Hoogwaardigheid is dan ook terug te zien in alle verschillende oplossingen die het merk ontwikkelt. Hoge kwaliteit resulteert immers in hoge prestaties en hoog wooncomfort. En dat is waar Nefit Bosch het voor doet.
Wist je dat je 24/7 op ons kunt rekenen? Je wil natuurlijk niet zomaar in de kou komen te zitten. Daarom staan wij dag in dag uit voor je klaar, mocht je ergens tegen problemen aanlopen. Daarbij kun je ook op ons bouwen voor periodiek onderhoud. Zo zorgen we er samen voor dat jouw verwarmingssysteem altijd in topconditie verkeert! Meer weten? Bekijk over ons en onderhoud & service.
De Nefit Bosch Compress 3400i 8kW Hybride warmtepomp is niet voor iedere woning de juiste match. Geldt dit ook voor de jouwe? Verken dan vooral alle andere opties. De keuzehulp kan je hierbij helpen. Die legt je namelijk precies uit wat je moet weten om de juiste warmtepomp in huis te halen.
Ontdek dan onze kennisbank. Daar plaatsen onze specialisten namelijk geregeld nieuwe, interessante artikelen op. Over warmtepompen, maar ook over cv-ketels. Alles om jou te informeren over deze duurzame verwarmingssystemen!
| SKU | ART30-09475 |
|---|---|
| Energielabel | A++ |
| Meldcode | KA22460 |
| Garantie | 2 tot 5 jaar |
| Type warmtepomp | Hybride warmtepomp |
| Afmetingen buitenunit | 65 x 35 x 24 cm |
| Afmetingen binnenunit | 86.4 x 97.6 x 38 cm |
| Capaciteit | 5 t/m 9 kW |
| Koudemiddel type | R32 |
| Geschikt voor warm tapwater | Nee |
| COP warmtepomp | 4.7 |
| Subsidiebedrag | 2575 |
| OpenTherm | – |
| Geluidsproductie in dB | 51 dB |
| Gewicht binnenunit | 16 kg |
| Gewicht buitenunit | 66 kg |
| Koelvermogen (A35/W18) | – |
| Systeem buitenunit | – |