

Met de Nefit Bosch Compress 3400i 6kW Hybride warmtepomp breng je op een toegankelijke manier meer duurzaamheid in huis. Dit toestel werkt namelijk samen met jouw cv-ketel, waardoor je flink op gas zult besparen.
Automatisch bespaar je met deze warmtepomp dus ook op kosten. Dit dankzij de lagere CO2-uitstoot, maar ook doordat de warmtepomp altijd kiest voor verwarming op het meest voordelige moment. Alles bij elkaar ben je dus milieuvriendelijker bezig, verlaag je je rekeningen en verhoog je de waarde van je woning.
De binnen- en buitenunit werken fluisterstil en zijn flexibel wat betreft de plaatsen. Ook is bediening op afstand via de smartphone mogelijk. Een win-win!
Nieuwsgierig met welke tools je je nieuwe warmtepomp volledig kunt benutten? Ontdek dan alle accessoires!
Nefit Bosch streeft naar een groenere toekomst. Dit is terug te zien in de oplossingen die de organisatie ontwikkelt, maar ook in de processen van de organisatie zelf. Zo werkt heel Nefit Bosch sinds eind 2020 al CO2-neutraal! Een prachtige prestatie als je het ons vraagt.
Dat jij er te allen tijde lekker warm bij kunt zitten thuis, is onze prioriteit. Daarom staan we voor je klaar met verschillende services die hieraan bijdragen. Hierbij kun je denken aan periodiek onderhoud om jouw toestel in topconditie te houden, maar ook een 24/7 storingsdienst waar je op kunt rekenen als je het hard nodig hebt. Meer weten over wat we voor je kunnen betekenen? Bekijk over ons en onderhoud & service.
Mocht de Nefit Bosch Compress 3400i 6kW Hybride warmtepomp het niet helemaal voor jou zijn, is het beter om nog even door te zoeken. Weet je even niet waar je verder moet kijken? Check dan de keuzehulp. Die neemt je van A tot Z mee in alles wat je moet weten om jouw perfecte warmtepomp te scoren.
Bekijk dan eens onze kennisbank. Die staat namelijk vol met leuke artikelen over dit duurzame verwarmingssysteem. En dat is nog niet alles. Je leest er namelijk ook meer over cv-ketels!
| SKU | ART30-09215 |
|---|---|
| Energielabel | A++ |
| Meldcode | KA22459 |
| Garantie | 2 tot 5 jaar |
| Type warmtepomp | Hybride warmtepomp |
| Afmetingen buitenunit | 65 x 35 x 24 cm |
| Afmetingen binnenunit | 86.4 x 97.6 x 38 cm |
| Capaciteit | 5 t/m 9 kW |
| Koudemiddel type | R32 |
| Geschikt voor warm tapwater | Nee |
| COP warmtepomp | 4.75 |
| Subsidiebedrag | 2350 |
| OpenTherm | – |
| Geluidsproductie in dB | 51 dB |
| Gewicht binnenunit | 16 kg |
| Gewicht buitenunit | 66 kg |
| Koelvermogen (A35/W18) | – |
| Systeem buitenunit | – |