

De Remeha Elga Ace All-in-one 8kW hybride warmtepomp + CW5 cv-ketel zorgt ervoor dat je op comfortabele wijze je woning kunt verduurzamen. Je bespaart met deze warmtepomp en cv-ketel in één namelijk flink op gas, maar levert zeker niet in op comfort.
De warmtepomp schakelt slim en automatisch met de cv-ketel. Hierdoor ben je altijd voorzien van optimale warmte en wordt er op de meest duurzame en voordelige manier opgewarmd. De warmtepomp zorgt voornamelijk voor de verwarming, terwijl de ketel je tapwater opwarmt. Af en toe springt de ketel bij voor verwarming, maar dat is sporadisch.
Op deze manier bespaar je dus enorm op gas, waardoor je minder afhankelijk bent van de stijgende gasprijzen, je rekeningen verlaagt, je woningwaarde verhoogt én het milieu een handje helpt. Win-win!
Het formaat is super compact en de werking is zeer stil. Zelfs met beperkte ruimte kun je dit toestel dus eenvoudig kwijt. Daarbij zijn grote verbouwingen ook niet nodig, wat het een toegankelijk verwarmingssysteem maakt voor iedereen die graag wil verduurzamen.
Alles uit je nieuwe warmtepomp halen? Bekijk welke accessoires je daarbij kunnen helpen!
Remeha werkt hard aan het creëren van een duurzamere wereld. Dit doet de organisatie vooral door continu kleine innovaties toe te passen. Kleine veranderingen kunnen volgens het merk immers een grote impact hebben. Daarom houdt Remeha het bij de basis: haalbaar en realistisch. Op die manier draagt het merk een steentje bij aan een energiezuinige toekomst.
Wanneer je een nieuw verwarmingssysteem gaat aanschaffen, heb je natuurlijk wel bepaalde verwachtingen. Zo zou hoger wooncomfort fijn zijn, net als een lange levensduur. Wij kunnen je helpen met beide gevallen. Maak daarom gerust gebruik van onze verschillende services. Benieuwd welke diensten we allemaal aanbieden? Ontdek over ons en onderhoud & service.
Sluit de Remeha Elga Ace All-in-one 8kW hybride warmtepomp + CW5 cv-ketel niet naadloos aan op jouw huishouden? Dan kun je beter nog even verder kijken. Weet je even niet waar je het moet zoeken? Start dan met de keuzehulp. Die legt je namelijk precies uit hoe je in no-time de beste warmtepomp voor jouw woning scoort.
Wil je meer weten over warmtepompen en andere duurzame verwarmingssystemen? Check dan onze kennisbank, die staat vol met leuke en informatieve stukken waarmee je gemakkelijk meer leert!
| SKU | ART30-10167 |
|---|---|
| Energielabel | A+++ |
| Meldcode | KA27924 |
| Garantie | 2 jaar |
| Type warmtepomp | Warmtepomp met cv-ketel |
| Afmetingen buitenunit | 111.8 x 86.5 x 45.6 cm |
| Afmetingen binnenunit | 70.0 x 39.5 x 28.5 cm |
| Capaciteit | 5 t/m 9 kW |
| Koudemiddel type | R32 |
| Geschikt voor warm tapwater | Nee |
| COP warmtepomp | 5.14 |
| Subsidiebedrag | 2800 |
| OpenTherm | Ja |
| Geluidsproductie in dB | 54 dB |
| Gewicht binnenunit | 22.8 kg |
| Gewicht buitenunit | 76.5 kg |
| Koelvermogen (A35/W18) | – |
| Systeem buitenunit | – |