

Met de Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 CW5 60/100 creëer je een veel duurzamere leefomgeving voor jezelf. Deze cv-ketel is namelijk energiezuinig op alle vlakken. Zo profiteer je bijvoorbeeld van dubbel HR technologie (hoog rendement op warmte én warm water) en heeft de pomp een A label.
Daarbij heeft de ketel ook geen driewegklep meer, waardoor je het risico op storingen enorm vermindert. Verder kun je dit hybrid ready toestel uitbreiden tot een hybride verwarmingssysteem, is het toestel modern en compact en bedien je de ketel eenvoudig met de Comfort Touch app. Hiermee kun je zelfs op afstand alles regelen!
Intergas is een echte marktleider op het gebied van duurzame verwarmingssystemen en voelt daarom een grote verantwoordelijkheid om effectief bij te dragen aan de energietransitie. Daarom werkt het merk er dagelijks hard aan om huidige systemen tot in de puntjes te perfectioneren. Op die manier wil Intergas jou voorzien van optimale energiezuinigheid, maar ook ultiem comfort.
Nog de juiste tools nodig voor jouw Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 CW5 60/100? Ontdek dan het assortiment aan accessoires. Want de juiste tools zorgen ervoor dat je nóg meer comfort ervaart. En hoe hoger het comfort, hoe beter! Bekijk dus gerust alle opties en ga na welke mogelijkheden het beste bij jou passen.
Bij CV Dump hechten we veel waarde aan goede service. Want door goede service te leveren, kunnen we jou voorzien van hoog wooncomfort. En daar worden we blij van! Onze service bestaat onder andere uit periodiek onderhoud voor een optimale levensduur, maar ook een 24/7 storingsdienst waar je op kunt rekenen. Meer weten? Bekijk over ons en onderhoud & service.
Is de Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 CW5 60/100 geen match voor jou? Dan kun je beter verder zoeken naar een toestel dat wél naadloos aansluit op jouw wensen en behoeften. Geen idee wat voor toestel je nodig hebt? Bekijk dan onze keuzehulp pagina, waar je alle informatie vindt die je nodig hebt. Lees de pagina op je gemak door en vind in no-time jouw ideale verwarmingssysteem.
Onze specialisten delen graag hun expertise met jou. Daarom kun je op onze kennisbank terecht voor relevante artikelen over cv-ketels. Wil je meer weten over een onderwerp dat we nog niet hebben behandeld? Laat het ons weten. Onze specialisten schrijven er graag een artikel over!
| EAN | 8718556043489 |
|---|---|
| SKU | 043487-3 |
| Energielabel | A |
| Warmwaterklasse | CW5 |
| Garantie ketel | 2 jaar |
| Garantie warmtewisselaar | 15 jaar |
| Tapcapaciteit bij 60 °C (ltr/min) | 9 |
| Tapcapaciteit bij 40 °C (ltr/min) | 15 |
| Warmtewisselaar | Aluminium |
| Serie | HRE |
| Afmetingen (h x b x d) | 71 x 45 x 24 cm |
| CV aansluiting | 22mm |
| Capaciteit | 30 t/m 34 kW |
| OpenTherm | Ja |
| Capaciteit CV filter | – |