

De Intergas Xtreme 30 CW4 heeft, zoals de naam al een beetje verklapt, een extreem hoog rendement op warm water. De slimme technieken van het toestel realiseren namelijk maximale warmteoverdracht en minimaal warmteverlies, waardoor hij zo goed mogelijk kan presteren. En daar hoort natuurlijk ook een flinke CO2-vermindering bij.
Al met al is deze cv-ketel dus super goed voor zowel het milieu als je portemonnee. Daarbij kun je deze ketel ook uitbreiden met een hybride warmtepomp, beschikt hij over een RF-module voor eenvoudig gebruik én bedien je hem gemakkelijk overal met de handige Comfort Touch app.
Intergas is druk bezig met de energietransitie. Het merk hecht immers veel waarde aan duurzaamheid. Daarom zet Intergas zich volledig in om de energietransitie met groot succes te laten slagen. De organisatie past slimme innovaties toe en voert verbeteringen door, alles met als uitgangspunt ultieme zuinigheid en optimaal comfort.
Handige items nodig voor jouw Intergas Xtreme 30 CW4? Bekijk ze allemaal bij de accessoires. Daar vind je namelijk verschillende mogelijkheden waarop je je nieuwe ketel volledig kunt optimaliseren. Neem dus gerust een kijkje en verken alle opties!
CV Dump biedt kwalitatieve en duurzame verwarmingssystemen aan voor een betaalbare prijs. Wij vinden het belangrijk dat iedereen zijn woning comfortabel kan verduurzamen. Daarom kun je op ons rekenen om altijd de goedkoopste te blijven. Is de prijs elders lager? Dan krijg je daar van ons nog 10% korting bovenop. Meer weten? Bekijk over ons en onderhoud & service.
Past de Intergas Xtreme 30 CW4 niet bij jouw huishouden? Dan is het tijd om op zoek te gaan naar een alternatief dat perfect aansluit op jouw wensen. Geen idee waar je moet zoeken? Begin dan bij onze keuzehulp pagina. Daar staat alles over de verschillende verwarmingssystemen namelijk van A tot Z voor je uitgelegd!
Meer weten over cv-ketels? Neem een kijkje op onze kennisbank. Die vullen we namelijk geregeld aan met relevante informatie over deze handige warmtevoorziening. Meer weten over een specifiek onderwerp? Aarzel dan niet om een verzoek in te sturen.
| EAN | 8718556115025 |
|---|---|
| SKU | 15024 |
| Energielabel | A |
| Warmwaterklasse | CW4 |
| Garantie ketel | 2 jaar |
| Garantie warmtewisselaar | 15 jaar |
| Tapcapaciteit bij 60 °C (ltr/min) | 7.5 |
| Tapcapaciteit bij 40 °C (ltr/min) | 12.5 |
| Warmtewisselaar | Aluminium |
| Serie | Xtreme |
| Afmetingen (h x b x d) | 77 x 45 x 28 cm |
| CV aansluiting | 22mm |
| Capaciteit | 20 t/m 24 kW |
| OpenTherm | Ja |
| Capaciteit CV filter | 20 t/m 24 kW |